dlaczego my ?

Dlaczego miałbyś wybrać naszą firmę spośród tak wielu na rynku ? Jest wiele firm z większym doświadczeniem, które szanujemy i staramy się dorównać i przebić te najlepsze. Natomiast to co nas wyróżnia to dbałość o wysoki poziom komunikacji z klientem. Mając świadomość tego, że meble zamawiane w naszej firmie są dla Państwa inwestycją na lata, dokładamy wszelkich starań, aby służyły one na długie lata.

Twoja przestrzeń

kuchnie

Mieszkanie bez kuchni, to jak samochód bez kół. Każde współczesne mieszkanie czy dom posiada kuchnie. Co więcej jest to miejsce w którym statystycznie spędza sie aż 730 godzin. Miejsce to często jest miejscem spotkań i narad rodzinnych. Kuchnia powinna być estetyczna, spójna kolorystycznie i dopasowana do gustu klienta, ale przede wszystkim musi być ergonomiczna i funkcjonalna. Z doświadczeń wiemy, że nic nie drażni bardziej niż bałagan w szufladach, lub brak przestrzeni na garnki czy patelnie. Kuchnia jako miejsce pracy powinno być dobrze oświetlone, dlatego we wszystkich naszych kuchniach jest zastosowane oświetlenie LED (jeśli klient sobie życzy, nie instalujemy). 

    Planowanie kuchni zaczynamy od rozmów z klientem, aby dowiedzieć się jakie są jego prywatne preferencje, następnie doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań w postaci Cargo, sprzętów AGD, rodzajów blatów, frontów kuchennych itp.


relaks

meble tapicerowane

Naszą ofertę uzupełniają meble tapicerowane. 
– Krzesła szeroki wybór z katalogu

– Sofy/kanapy rozkładane.

– Łóżka tapicerowane oraz wezgłowia.

– Poduszki/spoczniki.

Zaletą dostarczanej przez nas usługi jest to, że w przypadku wybranej przez klienta tkaniny możemy użyć jej do wykonania dowolnego mebla tapicerowanego co nadaje spójności i elegancji całemu mieszkaniu.

pexels-victoria-borodinova-3315286
pexels-rachel-claire-4846097
organizacja

Zabudowy/szafy

Każdy z nas ma jakieś przedmioty, które wymagają przestrzeni magazynowej, są też osoby wielbiące modę, a tym samym posiadające mnóstwo ubrań. Dlatego wiedząc czego klient potrzebuje dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektować oraz skonfigurować garderobę skrojoną na Waszą miarę.

relaks

meble łazienkowe

Meble łazienkowe muszą przede wszystkim być odporne na trudne warunki panujące w łazienkach, dlatego stosujemy odpowiednie materiały, które pozwalają meblom przetrwać ten niesprzyjający klimat. Co więcej praktyczne rozwiązania w postaci przegródek w szufladach, tak aby zachować ergonomie.

pexels-blank-space-2647714
pexels-jean-van-der-meulen-1454804

pozostałe meble

W naszej ofercie jeszcze znajdują się takie meble jak :

– Stoły drewniane

– Wszystkie meble wykonywane według indywidualnych projektów.

– Tworzymy meble z użyciem metaloplastyki, takie jak regały, stoliki kawowe i różne inne produkty.